nSoft

Įmonė

Įmonė nSoft kuria ir įgyvendina įvairius informacinių technologijų sprendimus, skirtus verslo valdymui, praėjimo kontrolei, bilietų pardavimui, sandėliavimui ir kitoms sritims. Sukurti projektai yra pritaikomi sporto klubuose, maitinimo įstaigose, pramogų vietose, soliariumų studijose ir kituose objektuose. Profesionali komanda, kartu dirbanti jau ne vienerius metus, pasiekė teigiamų rezultatų, leidžiančių klientų gretose turėti ir patenkinti tokių įmonių kaip Impuls, kurie lyderiauja sporto klubų srityje, ar Bilietai.lt – vienas didžiausių bilietų platintojų Lietuvoje, poreikius.

Įmonės įgyvendinami sprendimai remiasi programinės ir techninės įrangos sąveikavimu. nSoft nuo pirmųjų gyvavimo dienų Lietuvoje kuria verslo valdymo sistemas, o pagrindiniai sukurti ir toliau tobulinami produktai yra nPoint, TicketEx, nAims ir nVentory. Šios sistemos yra nuolat vystomos ir pritaikomos konkretiems klientų poreikiams.

Logotipas

Įmonės logotipas – pagrindinis viso įmonės įvaizdžio orientyras. Kadangi pagrindinės įmonę charakterizuojančios savybės yra pasitikėjimas ir inovatyvumas, buvo pasirinkta pasilikti prie mėlynos spalvos o logotipą perteikti tvirtesnėmis formomis, išryškinančiomis šias įmonės savybes. Ikonėlė ‘n’ figuruoja ne tik pagrindiniame įmonės logotipe, tačiau keliauja kartu ir su kitu jos produktu nPoint, todėl ji atlieka labai svarbią rolę visos įmonės įvaizdžio formavime.

Prieš

Po

Ikonos

Viena iš pagrindinių dizaino funkcijų yra aiškiai perduoti informaciją. Šiame projekte, ypatingai spaudos darbuose, tam buvo pasitelkta daug informatyvių ikonų, kurių kiekvieną turi tam tikrą užuominą vartotojui suteikiančia pradinę informaciją. Taip pat buvo stengtasi sukurti šiek tiek neįprastą stilistiką, kuri įtvirtintų įmonės unikalumą ir padėtų būti pastebėtai tarp konkurentų.

Spauda

Didelė dalis įmonės įvaizdžio atnaujinimo sudarė darbas su spauda. Buvo naujai sukurtos brošiūros, vizitinės kortelės, stendai ir kiti darbai.